RODZINNE ŚWIĘTA PRZY KOMINKU

Zamiast krzątaniny, zakupów i świątecznych przygotowań, beztroska podróż do magicznego Kazimierza Dolnego, który pod dachem grudniowego nieba przypomina baśniowe miasteczko z powieści Andersena. W naszym malowniczym zakątku Polski nastrój Bożego Narodzenia unosi się w powietrzu, a przyprószone śniegiem korony drzew zapewniają pierwszej gwiazdce najpiękniejszą oprawę. Co zatem powiesz na podróż na święta do Kazimierza Dolnego i rodzinne Boże Narodzenie przy kominku w Hotelu Folwark Walencja przy akompaniamencie najpiękniejszych kolęd?

KAZIMIERZ DOLNY – ŚWIĘTA 2015

SCENARIUSZ DLA DZIECI I RODZICÓW

Święta 2015 w Kazimierzu Dolnym… Co powiesz na Boże Narodzenie w naszym hotelu? Jak co roku w Folwarku Walencja przygotowaliśmy scenariusz pełen pysznych fantazji kulinarnych, nastrojowych kolęd, świątecznych niespodzianek i rodzinnych atrakcji. Na dzieci czeka zimowy bal z tańcami, malowanie buziek, zabawy z animatorkami, zimowy przegląd piosenek, konkurs karaoke z nagrodami oraz to co małe tygryski lubią najbardziej, czyli dekorowanie ciasteczek. Jeśli mowa o jedzeniu to w menu świątecznym przewidujemy m.in. tradycyjną kolację wigilijną z wizytą św. Mikołaja w nastrojowej sali kominkowej, apetyczne śniadanie w Boże Narodzenie oraz słodkości z hotelowej cukierni. Rodzicom proponujemy także relaks w jacuzzi i saunie oraz wspólny turniej bowlingowy.

ŚWIĘTA W KAZIMIERZU DOLNYM – PACHNĄ CYNAMONEM 

BOŻE NARODZENIE WEDŁUG NASZYCH GOŚCI

Dlaczego własnie w Folwarku Walencja? Rodzinne święta organizujemy już od 13 lat, a u śmiechy naszych Gości niezmiennie są dla nas największą świąteczną radością. Jednak prawdziwą świąteczną reklamą są oczywiście szczere opinie Gości, którzy zawsze podkreślają domowy klimat i prawdziwie rodzinną atrmosferę, dużą ilość pysznych potraw świątercznych, atrakcje oraz świetną obsługę.
Z prawdziwą przyjemnością witamy w Folwarku Walencja naszych stałych Gości, którzy od lat spędzają Święta Bożego Narodzenia właśnie w naszym Hotelu, co dowodzi, że święta w Kazimierzu Dolnym naprawdę mogą zastąpić, a nawet stać się domowym Bożym Narodzeniem.

Jeśli chcesz odkryć magię Bożego Narodzenia w Kazimierzu Dolnym, już teraz zapytaj nas o święta 2015 w Folwarku Walencja.

E-mail: rezerwacja@folwarkwalencja.pl
Telefon: 81 882 11 66 lub 695-836-928

Do zobacznia przy wigilijnym stole!\