HOTEL W KAZIMIERZU DOLNYM-NAJLEPSZY NA KONFERENCJĘ!

Losy Kazimierza Dolnego od wieków związane były z handlem. To właśnie dzięki rodom kupieckim, które się tu osiedliły, miasto rozwijało się i budowało swoją potęgę. Czy to nie doskonały powód, by spotkać się dziś w Kazimierzu Dolnym i porozmawiać o biznesie?

Specjalnie na tę okoliczność przygotowaliśmy sale konferencyjne o wysokim standardzie. W Folwarku Walencja do dyspozycji Klientów są dwie sale konferencyjne – . Każda z sal umożliwia zastosowanie jednego z komfortowych układów ustawienia krzeseł: układ szkolny, podkowa lub układ teatralny. Daje to możliwość dostosowania wnętrza do danej liczny uczestników konferencji.

Doskonale wiemy co jest niezbędne do przeprowadzenia udanej konferencji – brak przeszkód technicznych, awarii czy problemów z podstawowym wyposażeniem. Dołożyliśmy wszelkich starań, by każda z sal zaopatrzona była w wysokiej klasy projektor, duży ekran, doskonałej jakości sprzęt audiowizualny. Oczywiście każda z sal konferencyjnych posiada łączność z szybkim Internetem.

Czym odznaczają się sale konferencyjne w Folwark Walencja w Kazimierzu Dolnym?

Zadbaliśmy nie tylko o nowoczesny sprzęt, ale i atmosferę zapewniającą idealne warunki spotkań biznesowych. Każda z sal konferencyjnych utrzymana jest w klasycznym stylu, pełnym wysmakowanej elegancji. Piękne drewniane meble, haftowane zasłony, ozdobne lampy nadają temu miejscu wyjątkowej atmosfery, która znacznie różni się od większości surowych sal konferencyjnych.

Konferencje, spotkania biznesowe, szkolenia – Kazimierz Dolny

Wiemy jak ważna jest odpowiednia atmosfera podczas tych wydarzeń. Cisza, brak czynników dekoncentrujących, spokój aby móc w pełni skupić się na ważnych sprawach biznesowych. To właśnie znajdziecie w Kazimierzu Dolnym, który umiejscowiony jest w jednej z piękniejszych części województwa lubelskiego. Po wytężonym dniu konferencji, prelekcji i szkoleń udaj się na zasłużony odpoczynek. Podczas spacerów po starówce Kazimierza Dolnego nie trudno zakochać się w jego urokliwych zakątkach, zachwycić pięknem kamienic i zabytków. Dowodem na to są tysiące odwiedzających – i to nie tylko z województwa lubelskiego, czy sąsiedniego mazowieckiego, ale i z całej Polski oraz wielu zakątków Europy.

Poszukujesz sali konferencyjnej lub miejsca na ważne spotkanie biznesowe? Skontaktuj się z nami i dokonaj rezerwacji. Posiadamy jeszcze wolne terminy na rok 2018