Hotel w Kazimierzu Dolnym-opinie

Naszą wizytówką jest uśmiech Gości!

„Wyjątkowy hotel w Kazimierzu Dolnym ” – takie słowa może napisać każdy. Jednak nabierają one zupełnie nowego znaczenia, gdy potwierdzają je opinie zadowolonych Gości. To właśnie ich szczery uśmiech i zadowolenie z każdej chwili pobytu jest dla nas największym powodem do domu. Sprawdź, co najbardziej cenią nasi Goście i przekonaj się osobiście, że Folwark Walencja to naprawdę wyjątkowy hotel w Kazimierzu Dolnym!

Hotel w Kazimierzu Dolnym – sielski klimat

Opinie naszych Gości podkreślają naturalną i serdeczną atmosferę oraz sielski klimat, który przypomina lata dziecinne. Wypoczynek w naszym hotelu w Kazimierzu Dolnym pozwala przenieść się do trochę zaczarowanego świata, gdzie liczy się tylko spokojny wypoczynek.

Co bardzo ważne, nastrój w naszym hotelu nie wynika za szkoleń i procedur, lecz z prawdziwej hotelarskiej pasji. To właśnie dzięki niej Goście doceniają naszą obsługę i już od pierwszej chwili czują się w Folwarku Walencja jak w „domu z dala od domu”.

Hotel w Kazimierzu Dolnym – spokojna enklawa z dala od miasta

Wypoczynek w Kazimierzu Dolnym pozwala ukryć się przed rozpędzonym światem i miejskim zgiełkiem. Nasze miasteczko to niezwykła enklawa, w której czas spowalnia swój bieg, a natura w jednej chwili otula Gości spokojem. Przepiękne krajobrazy, zielona okolica, czyste powietrze oraz nieuchwytna słowami magia Kazimierza Dolnego sprawiają, że relaks w naszym miasteczku nabiera naprawdę nowego znaczenia.

Z pozoru może się wydawać, że wyjazd do Kazimierza Dolnego to daleka wyprawa. Jest jednak zupełnie inaczej – spójrz, jakie odległości dzielą Kazimierz Dolny od 3 największych miast w okolicy:

 • Warszawa – Kazimierz Dolny: 140 km ( 2h 15 minut podróży autem);
 • Puławy – Kazimierz Dolny: 14 km (15 minut podróży autem);
 • Lublin – Kazimierz Dolny: 60 km (55 minut podróży autem);

Jak widać Kazimierz Dolny i nasz hotel są wystarczająco daleko, aby zapomnieć o miejskich klimatach i jednocześnie bardzo blisko, aby szybko do nas dojechać!

Hotel blisko rynku Kazimierza Dolnego – ocena 9.2 za lokalizację!

Cieszymy się, że Goście w swoich ankietach na portalu Booking.com przyznają lokalizacji naszego hotelu wysoką ocenę – 9.2/10!

 • Nasz hotel położony jest zaledwie 800 metrów od rynku Kazimierza Dolnego – wystarczy przespacerować się kilka minut zieloną okolicą, aby podziwiać to wyjątkowe miejsce.
 • Do ruin zamku w Kazimierzu Dolnym: 600 m
 • Do Klasztoru Franciszkanów: 1,1 km
 • Do stacji narciarskiej: 1 km
 • Z Folwarku Walencja można także szybko wyruszyć na najpiękniejsze szlaki turystyczne i rowerowe.

Hotel w Kazimierzu Dolnym – odkryj smak opinii

Bardzo cieszymy się, gdy Goście doceniają naszą kuchnię. Opinie bardzo często podkreślają wyjątkowy smak naszych posiłków oraz domowych ciast przygotowanych z regionalnych i naturalnych składników. Cieszymy się, że Goście pozostawiający opinie na portalach hotelowych często piszą o bogatych śniadaniach oraz mówią o naszych obiadach, deserach i kolacjach w wielu superlatywach. Często podkreślają nie tylko smak potraw, ale także sposób podania oraz spełnianie dodatkowych życzeń kulinarnych.

Opinie o restauracji Folwarku Walencji podkreślają, że wystrój wnętrz łączy klimat domowy i hotelowy w przyjemną całość.

Hotele w Kazimierzu Dolnym – opinie z najwyższymi ocenami

Wielu Gości przyznaje naszemu hotelowi najwyższe oceny, m.in. za:

 • nastrojowe i bardzo czyste pokoje;
 • wygodne łóżka;
 • piękny, zielony park
 • liczne atrakcje (kręgielnia, bilard, folwarczny zwierzyniec, piwniczka win, jacuzzi, sauna);
 • pokój zabaw dla dzieci (zabawki, konsola do gier);
 • przyjazny stosunek do zwierząt;
 • wyjątkową atmosferę i profesjonalną obsługę.

Mamy nadzieję że już wkrótce odwiedzisz nasz hotel w Kazimierzu Dolnym, aby odkryć błogi wypoczynek z dala od miasta.

Skontaktuj się z nami już teraz – chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie.