IMPREZY INTEGRACYJNE DLA FIRM W KAZIMIERZU DOLNYM

Folwark Walencja to jedyny w swoim rodzaju pensjonat łączący historię ze współczesnością, sielską stylistykę z nowoczesnymi rozwiązaniami.

EVENTY DLA FIRM W FOLWARKU WALENCJA

Gdzie najlepiej zorganizować firmową imprezę integracyjną? Naszym Gościom biznesowym proponujemy Kazimierz Dolny oraz oczywiście nasz Hotel. Dlaczego? Nasze miasteczko i malownicze okolice gwarantują idealną scenografię, a Folwark Walencja zapewnia doskonałą kuchnię, komfort wypoczynku oraz wiele dodatkowych atrakcji. Całość oferty uzupełniamy na życzenie kreatywnym scenariuszem w ramach konkretnego budżetu. Efektem jest zawsze satysfakcja, uśmiech i dobra integracja!

kazimierzwise

IMPREZY INTEGRACYJNE W KAZIMIERZU DOLNYM – OPINIE

“Naprawdę dużo się działo – zawody sportowe na wodzie i lądzie, do tego wycieczka quadami, wieczorem występy zespołu, degustacja wina w piwniczce oraz turniej bowlingowy. Wszystkim Pracownikom Folwarku Walencja dziękujemy za świetnie organizację i naprawdę przemiłą atmosferę”. Zawsze staramy się, aby właśnie tak wyglądały opinie naszych Gości po zakończonej imprezie integracyjnej. Musimy przyznać, że bez magii Kazimierza Dolnego moglibyśmy zaproponować o wiele mniej.

INTEGRACJA INDOOR W FOLWARKU WALENCJA

Alternatywą dla integracji na świeżym powietrzu są oczywiście eventy w wersji Indoor. Tutaj także jedynie ograniczenie stawia wyobraźnia i… budżet. Wykorzystując nasze kontakty z agencjami, pomagamy w organizacji m.in. pokazów barmańskich, degustację wina, cygar lub whisky z profesjonalnym kiperem, lekcji kreatywnego gotowania, warsztatów tanecznych, zabawy w kasyno, pokazów iluzji oraz występów artystycznych.

Nasi Goście mogą korzystać z wielu atrakcji, które pozwalają sporo zaoszczędzić. W Folwarku Walencja można bowiem zorganizować turniej bowlingu na naszej zautomatyzowanej dwutorowej kręgielni, zawody bilardowe, mecz siatkówki, a zimą nawet naukę jazdy na łyżwach lub tańce na lodowisku.

JAK KSZTAŁTUJĄ SIĘ CENY?

Ceny organizacji imprezy w Kazimierzu Dolnym i Folwarku Walencja zaskakują pozytywnie. Oczywiście koszty zależą od rozmachu eventu jadnak zawsze proponujemy konkurencyjne stawki, które wraz z doskonałym cateringiem, standardem obsługi oraz ilością atrakcji spełniają oczekiwania naszych Gości. warto podkreślić, że zielone okolice i wnętrza naszego Hotelu otulonego zielonym parkiem to wyjątkowa alternatywa dla eventów organizowanych w Warszawie i inyych dużych miastach.

Zapytaj nas o organizację imprezy integracyjnej w Folwarku Walencja

Porozmawiajmy o szczegółach i potrzebach Twojej firmy
Zapraszamy po wyjątkową integrację o każdej porze roku.

RECEPCJA

telefon: 81 882 11 65
adres e mail: rezerwacja@folwarkwalencja.pl

REZERWACJE KONFERENCJI

Emilia Bidzińska
telefon: 81 882 11 66
kom: 695-836-928
adres e-mail: marketing@folwarkwalencja.pl
adres e-mail: konferencje@folwarkwalencja.pl

ADRES & DOJAZD

Góry 16, 24-120 Kazimierz Dolny, Polska
Otwórz Mapę dojazdu w Google