JESIENNY WYPOCZYNEK W KAZIMIERZU DOLNYM

SPOSÓB NA CHANDRĘ W HOTELU FOLWARK WALENCJA

Lato w pełni – długie dni romansują ze zmierzchem dopiero późnym wieczorem, promienie słońca wyzwalają endorfiny i pozytywny nastrój, a jaskrawe kolory natury nadają okolicom Kazimierza Dolnego pocztówkowy wygląd. Kiedy do okien Folwarku Walencja zapuka jesień będziemy przygotowani, aby naszym Gościom zaproponować idealne antidotum na jesienną chandrę, zmieniająckażdą chwilę wypoczynku w nastrojową przygodę. Właśnie w tym celu już teraz proponujemy wyjątkowe jesienne pakiety i specjalne promocje.

JESIENNE PAKIETY W HOTELU FOLWARK WALENCJA 

ROZMARZONY KAZIMIERZ DOLNY

Tęsknota za latem i jesienna aura nie zawsze sprzyjają dobremu samopoczuciu. Tak mówią osoby, które nie spędziły weekendu lub kilku dni w magicznym Kazimierzu Dolnym, gdzie każda pora roku sprzyja słodkiemu lenistwu oraz aktywnemu wypoczynkowi. Właśnie dlatego w ramach naszej sezonowej oferty przygotowaliśmy jesienne pakiety pełne dobrej zabawy, która pozwala zregenerować siły, zadbać o sylwetkę i uciec przed zgiełkiem miasta. Oferta Folwarku Walencją łączy wszystko, co najlepsze w Kazimierzu Dolnym, a wieęc nastrojowość i piękną naturę z pyszną sezonową kuchnią oraz hotelowymi atrakcjami.

OFERTA NA WEEKEND W KAZIMIERZU DOLNYM 

2 DNI BŁOGIEGO WYPOCZYNKU

Zacznijmy od jesiennych fantazji kulinarnych pełnych regionalnych przysmaków ujętych w oryginalne menu. Aby spalić pyszne kalorie zapraszamy na przejażdżkę rowerową (bezpłatna wypożyczalnia) lub pieszą wędrówkę w stylu Nordic Walking po naszych malowniczych okolicach. Po powrocie kieliszek wina w nastrojowej piwniczce, a potem rozgrzewający pobyt w saunie lub relaksacyjna kąpiel w jacuzzi. Wieczorem jeszcze partyjka kręgli lub turniej bilardowy… i już można myśleć o następnym dniu błogiego wypoczynku.

WEEKEND LISTOPADOWY W KAZIMIERZU DOLNYM 

WYPOCZYNEK DLA DWOJGA LUB CAŁEJ RODZINY

Nasi Goście zdradzają nam swoje marzenia, dlatego “projektując” naszą jesienną ofertę tworzymy romantyczne scenariusze dla dwojga oraz ciekawe pakiety rodzinne. Ustalając ich program dbamy o idealne proporcje pomiędzy słodkim lenistwem, a aktywnym wypoczynkiem sprawiając, że nasi Goście w Folwarku walencja cudownie spędzają czas – od pierwszej do ostatniej minuty swojego pobytu. Bajkowe okolice, aromatyczna kuchnia i ilość atrakcji sprawiają, że nuda pozostaje daleko w miastach, ustępując miejsca pozytywnym emocjom. Oczywiście nie zapominamy o najmłodszych, proponując Małym gościom wspaniałą zabawę i profesjonalną opiekę, aby Rodzice mogli spędzić czas tylko w swoim towarzystwie. Wszystkie te zalety proponujemy w bardzo atrakcyjnych cenach, które pozytywnie Cię zaskoczą.

Odwiedzaj naszą stronę internetową, aby sprawdzać nowe jesienne scenariusze lub skontaktuj się z nami juz dziś, aby zarezerwować pobyt.