Sale konferencyjne Kazimierz Dolny 2017

Planujesz konferencję, szkolenie lub imprezę integracyjną? Szukasz najlepszego hotelu biznesowego w Kazimierzu Dolnym? Zalezy Ci na wysokim standardzie, profesjonalnej obsłudze i dodatkowych atrakcjach w atrakcyjnej cenie? Sprawdź, dlaczego warto wybrać właśnie naszą ofertę

KONFERENCJE / NOCLEGI / ATRAKCJE

Zabierz swój biznes do Hotelu Folwark Walencja i Kazimierza Dolnego, gdzie konferencje, szkolenia, firmowe bankiety,oraz spotkania integracyjne zachwycają komfortem, profesjonalną organizacją, wyjątkową atmosferą.

Losy Kazimierza Dolnego od wieków związane były z handlem. To właśnie dzięki rodom kupieckim, które się tu osiedliły, miasto rozwijało się i budowało swoją potęgę. Czy to nie doskonały powód, by spotkać się dziś w Kazimierzu Dolnym i porozmawiać o biznesie?

Specjalnie na tę okoliczność przygotowaliśmy sale konferencyjne o wysokim standardzie. W Folwarku Walencja do dyspozycji Klientów są dwie sale konferencyjne – jedna z nich przeznaczona dla maksymalnie 60 osób, druga – nieco większa, pomieści do 100 osób. Każda z sal umożliwia zastosowanie jednego z komfortowych układów ustawienia krzeseł: układ szkolny, podkowa lub układ teatralny. Daje to możliwość dostosowania wnętrza do danej liczny uczestników konferencji.

Doskonale wiemy co jest niezbędne do przeprowadzenia udanej konferencji – brak przeszkód technicznych, awarii czy problemów z podstawowym wyposażeniem. Dołożyliśmy wszelkich starań, by każda z sal zaopatrzona była w wysokiej klasy projektor, duży ekran, doskonałej jakości sprzęt audiowizualny. Oczywiście każda z sal konferencyjnych posiada łączność z szybkim Internetem.

Czym odznaczają się sale konferencyjne w Folwark Walencja w Kazimierzu Dolnym? Zadbaliśmy nie tylko o nowoczesny sprzęt, ale i atmosferę zapewniającą idealne warunki spotkań biznesowych. Każda z sal konferencyjnych utrzymana jest w klasycznym stylu, pełnym wysmakowanej elegancji. Piękne drewniane meble, haftowane zasłony, ozdobne lampy nadają temu miejscu wyjątkowej atmosfery, która znacznie różni się od większości surowych sal konferencyjnych.

Konferencje, spotkania biznesowe, szkolenia – wiemy jak ważna jest odpowiednia atmosfera podczas tych wydarzeń. Cisza, brak czynników dekoncentrujących, spokój aby móc w pełni skupić się na ważnych sprawach biznesowych. To właśnie znajdziecie w Kazimierzu Dolnym, który umiejscowiony jest w jednej z piękniejszych części województwa lubelskiego. Po wytężonym dniu konferencji, prelekcji i szkoleń udaj się na zasłużony odpoczynek. Podczas spacerów po starówce Kazimierza Dolnego nie trudno zakochać się w jego urokliwych zakątkach, zachwycić pięknem kamienic i zabytków. Dowodem na to są tysiące odwiedzających – i to nie tylko z województwa lubelskiego, czy sąsiedniego mazowieckiego, ale i z całej Polski oraz wielu zakątków Europy.

Poszukujesz sali konferencyjnej lub miejsca na ważne spotkanie biznesowe? Skontaktuj się z nami i dokonaj rezerwacji. Posiadamy jeszcze wolne terminy na rok 2017.

Co nas wyróżnia

Oto nasze argumenty, które łaczą biznes i błogi relaks w wyjatkową ofertę.

ATRAKCYJNA CENA

Proponujemy bardzo korzystną relację wysokiej jakości usług biznesowych do atrakcyjnej ceny, która jest znacznie niższa w przypadku butikowych i sieciowych hoteli miejskich.

W przypadku organizacji konferencji, eventów, i spotkań integracyjnych oferujemy ponadto elestyczne warunki płatności, dostosowując się do preferencji naszych Gości.

WYGODNA LOKALIZACJA

Nasze dwie eleganckie sale konferencyjne z dostępem do internetu bezprzewodowego, umożliwiają organizację konferencji na wysokim poziomie.

Zapewniamy profesjonalną i dyskretną obsługę oraz niezbedne wsparcie techniczne.

KUCHNIA REGIONALNA

Serwujemy kuchnię regionalną pełną aromatycznych potraw przyrządzanych wyłacznie z naturalnych składników.

Proponujemy zawsze oryginalne menu dopasowane do profilu biznesowego konferencji, lub charakteru eventów integracyjnych oraz konkretnych preferencji budżetowych.

ATRAKCJE HOTELOWE – BEZPŁATNIE

Po całym dniu konferencji i rozmów biznesowych proponujemy spokojny relaks w jacuzzi lub saunie. Wieczorna partia kregli lub turniej bilardowy…

Na naszych Gości biznesowych czeka ponadto piwniczka z winem z etykieta Folwark Walencja, nastrojowy drink bar.

KOMFORTOWE POKOJE

Na życzenie rezerwujemy hotel, oddając do dyspozycji Gości biznesowych wygodne i przestronne pokoje z widokiem na relaks i wypoczynek.

Maszy pytania lub chcesz dokonać rezerwacji?
Kontakt

Sale konferencyjne

  • Sala Konferencyjna Folwark Walencja
    Sala Konferencyjna 90m2 do 100 osób

Do zobaczenia w Folwarku Walencja

Serdecznie zapraszamy

RECEPCJA

telefon: 81 882 11 65
adres e mail: rezerwacja@folwarkwalencja.pl

REZERWACJE KONFERENCJI

Emilia Bidzińska
telefon: 81 882 11 66
kom: 695-836-928
adres e-mail: marketing@folwarkwalencja.pl
adres e-mail: konferencje@folwarkwalencja.pl

ADRES & DOJAZD

Góry 16, 24-120 Kazimierz Dolny, Polska
Otwórz Mapę dojazdu w Google