Gdzie zaplanować wypoczynek? 

Poznaj niesamowitą historię rodu Broniewiczów, Pisulów i Liszewskich, i poczuj niepowtarzalną atmosferę Kazimierza Dolnego. Folwark Walencja to miejsce gdzie dzieje założycielskich rodzin mieszają się z teraźniejszością, a tradycja płynnie przeplata się z nowoczesnością. Pozwól sobie na odpoczynek pełną piersią. Zatrzymaj się w jednym z apartamentów lub pokoi Folwarku Walencja. Pokój  Dziadka Walentego, Babci Zosi, a może Babci Sabinki – pokoje w Folwarku Walencja noszą imiona członków rodziny zamieszkujących niegdyś te mury. Planujesz rodzinny wypoczynek? Rozgośćcie się w apartamencie Konstancji – nazwanego tak na cześć jednej z córek Pisulów, która w minionych czasach prowadziła pensjonaty.

Czym Folwark Walencja wyróżnia się spośród innych ofert noclegów w Kazimierzu Dolnym?

To nie są zwykłe noclegi, tutaj zatrzymuje się czas. Przekraczając próg Folwarku Walencja możecie porzucić wszelkie troski i zapomnieć o zgiełku codzienności. Dworek zatopiony jest w oszałamiającej zieleni ogrodu, zapachu polskich kwiatów i ziół – dokładnie takich jakie pamiętasz z ogródka swojej babci. Możesz ten widok obserwować przez okna apartamentu. Niezależnie od pory roku okolica ma swój niepowtarzalny czar.

Pokoje udostępnione dla naszych gości dopracowane są w każdym detalu. Drewniane belki przy suficie, dębowe parkiety lub miękkie dywany, stylowe szafy i kredensy, zapraszające do odpoczynku łóżka i fotele. Rozgość się, zrelaksuj, poczuj się jak we własnym domu.

Apartamenty w Folwarku Walencja utrzymane są w tradycyjnym stylu nawiązującym do przedwojennej elegancji. Jednak postaraliśmy się aby każdy z nich miał swój unikalny klimat. I tak w Apartamencie Dziadka Walentego znajdziecie 200 litrową drewnianą balię kąpielową, a Apartament Babci Zosi zachwyci Was drewnianym łożem z misternie rzeźbionym zagłówkiem. Przygotowaliśmy też zaciszną oazę dla zakochanych – Pokój Jaśminowy.

Tradycyjny wystrój uzupełniliśmy funkcjonalnymi udogodnieniami, które czynią nocleg w Folwarku Walencja jeszcze bardziej komfortowym. Kwatery wyposażone są w duże telewizory LCD, na których zobaczysz swoje ulubione filmy. Każdy z apartamentów i pokoi posiada łazienkę z wanną lub prysznicem. Zadbaliśmy też o kilka drobiazgów, dzięki którym zmniejszysz objętość swojego bagażu. Zestaw pachnących kosmetyków, suszarka do włosów, miękkie ręczniki i cieplutki szlafrok już czekają na Twój przyjazd.

Ofertę noclegów kierujemy nie tylko do mieszkańców z województwa lubelskiego czy mazowieckiego, ale do osób z każdego zakątka świata.

Zapraszamy rodziny z dziećmi na wypoczynek w familijnej atmosferze. Sprowadziły Cię do Kazimierza Dolnego sprawy biznesowe?

W Folwarku Walencja zapewnimy ciszę i spokój, wygodne biurko w pokoju i szybki internet. A do tego piękne widoki i okolice. To kiedy nas odwiedzisz?