Basen Folwark Walencja

RODZINNE WAKACJE W KAZIMIERZU DOLNYM 2017

Mamy Kwiecień.Za chwilę długi majowy weekend, potem zakończenie roku szkolnego i...rodzinne wakacje ! Weż pod uwagę Kazimierz Dolny-bajkowa okolica,przepiękne szlaki turystyczne, niezwykła atmosfera i tylko 2 godziny jazdy z Warszawy, a z Lublina zaledwie 45 minu! Pytanie dokąd? Proponujemy Folwark Walencja – prawdziwie rodzinny hotel z basenem,kręglami oraz pakietem niezwykłych atrakcji dla dzieci i dorosłych.Usiądż wygodnie,zrelaksuj się i wczytaj się w wakacyjne możliwości 2016!

WAKACJE DLA RODZIN – KAZIMIERZ DOLNY

ZOBACZ JAK PIĘKNIE !

Czy już zastanawiasz się,jaki wybrać kierunek na rodzinne wakacje 2016? Najlepsze oferty są bliżej niż myślisz, a ceny dopasowane do Twoich możliwości budżetowych.Jak to możliwe?

Po prostu sprawdż,co oferuje Kazimierz Dolny.

Niesamowite szlaki turystyczne – setki kilometrów tras widokowych,trekkingowych i rowerowych,o różnej długości i skali trudnośc,dla wyczynowców,seniorów i rodzin z dziećmi,Kazimierski Park Krajobrazowy, parki linowe,spływy kajakowe, zabytki z niezwykłą historią, a nastrojowe kawiarnie…to tylko kilka z długiej listy atrakcji naszego miasteczka. Jeśli dołożymy do tego wszystkie atrakcje rodzinnego hotelu Folwark Walencja,to sam ich wykaz ułoży się w scenariusz wymarzonych rodzinnych wakacji 2016.

WAKACJE – KAZIMIERZ DOLNY- LATO

WSZYSTKO,CZEGO TRZEBA NA RODZINNE WAKACJE

Kazimierz Dolny zapewnia atrakcje parom,młodym rodzicomi seniorom – każdy znajdzie tu dokładnie to, czego szuka,uciekając przed miejskim zgiełkiem:spokój,przyjemny relaksi aktywny wypoczynek,który pozwala przyjemnie się odprężyć,zregenerować siły i zadbać o kondycję podczas rodzinnych wakacji. a wszystko to w rytmie,którą wyznacza sama natura.

WAKACJE Z DZIEĆMI – KAZIMIERZ DOLNY

Jak sprawić aby dzieci dobrze się bawiły,a przy okazji znależć czas tylko dla siebie?

To niestandardowe pytania rodziców,którzy planują wakacje z dziećmi. W kazimierzu Dolnym maluchy w przyjemny sposóbzużyją nadmiar energii,a przywiozą ze sobą wiele wspomnień i co ważne poznają jeden z najpiękniejszych zakątków Polski.

Wystarczy wziąść ze sobą przewodnik,aby na każdym kroku dać się porwać magii historii oraz odkryć piękną polską przyrodę. Pogoda latem w naszej części Polski przeważnie jest dobra,więc wakacje z dziećmi w Kazimierzu Dolnym to naprawdę bardzo ciekawa (i tańsza) alternatywa zagranicznych wycieczek.

HOTEL NA WAKACJE Z DZIEĆMI – KAZIMIERZ DOLNY

Do Folwarku Walencja nuda ma wstęp wzbroniony,dlatego nasz hotel to idealna propozycja na letnie wakacje z dziećmi. Maluchom i Rodzicom zapewniamy,m.in.basen,kręgle,bilard,mini-zoo,salę zabawz grami planszowymi i VIDEO,salę kina familijnego oraz park, w którym można rozegrać rodzinny mecz. Dzieci może przypilnować doświadczona animatorka,za którą maluchy przepadają,a rodzice w tym czasie mogą wybrać się na spacer,wypić lampkę wina w nastrojowej piwniczce lub spędzić przyjemnie czas w saunie lub jacuzzi.

Jeśli chcesznas zapytać o ofertę na rodzinne wakacje 2016 to zapraszamy do kontaktu: