Wielkanoc Kazimierz Dolny

Wielkanoc w Kazimierzu Dolnym

Rodzinna atmosfera, kwitnące drzewa, zapach pierwszych kwiatów i ziół oraz niezapomniane wycieczki po urokliwych zakątkach miasta- właśnie tak powinna wyglądać idealna Wielkanoc w Kazimierzu Dolnym.

Czy wiesz, że wyjątkowy mikroklimat sprawia że wiosna w Kazimierzu Dolnym rozpoczyna się wcześniej niż w centralnej oraz północnej Polsce?

Przygotowaliśmy dla Ciebie wiosenną i pachnącą słońcem ofertę wielkanocną. Chcesz wiedzieć więcej…  Wczytaj się w szczegóły!

Kazimierz Dolny- święta za miastem

Z czym kojarzą Ci się Święta Wielkanocne?  Z pewnością z wiosennymi porządkami, myciem okien, gotowaniem, oraz niezliczonymi godzinami które spędzasz na robieniu zakupów, obmyślaniu  najlepszego menu oraz przejazdach pomiędzy domem pracą, oraz galeriami handlowymi, aby wszystko dopiąć na ostatni guzik! A co powiesz na święta za miastem. ?

Wielkanoc inaczej 

Zamień coroczną bieganinę i ciągły wyścig z czasem na pełen relaksu, rodzinny pobyt na łonie natury w pięknym sielskim otoczeniu. Bez sprzątania domu od piwnicy aż po strych, bez mycia okien,  bez wielogodzinnych ultra maratonów w kuchni oraz bez kolejnych godzin straconych w poszukiwaniu idealnych dodatków…

Wielkanoc w Folwarku Walencja 

Uwielbiamy wiosnę, coraz dłuższe dni oraz pachnące łąki dookoła naszego Hotelu. Właśnie dlatego oferujemy Ci Święta Wielkanocne w zupełnie nowej odsłonie. Zamień miejski zgiełk i pośpiech na relaksujący czas w gronie najbliższych, a my zajmiemy się resztą!

Święta wielkanocne w Kazimierzu Dolnym- oferta

Przyjedź i pozwól się oczarować Świętami wielkanocnymi w Kazimierzu Dolnym. Możesz być pewny że:

  • Wypoczniesz z dala od Miasta i codziennych obowiązków
  • Spędzisz czas z rodziną i najbliższymi w miłej przyjaznej kameralnej atmosferze.

Kazimierz Dolny- atrakcyjna Wielkanoc za miastem

Najedzeni do syta oraz zrelaksowani zmianą otoczenia, całą rodziną oddajecie się prawdziwej zabawie! Według nas atrakcyjna Wielkanoc za miastem to przede wszystkim:

  • Piesze wycieczki po starówce Kazimierza Dolnego- Folwark Walencja to doskonała baza wypadowa na codzienne wizyty w sercu miasta- szczególnie dla osób kochających aktywny wypoczynek!
  • Rowerowe wycieczki po okolicy- wąwozy,  przełom Wisły oraz liczne trasy rowerowe czekają na Wasze odkrycie! Dodatkowo w naszej recepcji dostaniecie mapki po okolicy oraz bezpłatnie wypożyczycie rowery!
  • Wyprawy Nordic Walking – niezliczone kilometry tras
  • Rodzinne zawody w kręgle, bilard, albo relaksujące kąpiele w saunie, jacuzzi,
  • Leniwy wieczór przy kominku z lampką wina z naszej piwniczki- z własnego winogronu!
  • Rozmowy przy najlepszych drinkach wg oryginalnych receptur naszego Barmana!

Skontaktuj się z nami i wybierz idealną Wielkanoc w Folwarku Walencja.