Wielkanoc Folwark Walencja

Wielkanoc Kazimierz Dolny

Serdecznie zapraszamy do spędzenia i rezerwacji wyjątkowych Rodzinnych Świąt Wielkanocnych w Pensjonacie***Folwark Walencja.

Święta w Hotelu w Kazimierzu Dolnym  jak zawsze obfitują w atrakcje i animacje dla dzieci z profesjonalna animatorką. Wielkanoc  w Folwark Walencja to od lat kulinarna podróż przez najlepsze smaki folwarcznej kuchni.

Specjalnie dla Gości oddajemy klimatyczną salę z kominkiem, gdzie można  delektować się  nalewkami z owoców, oraz kwiatów a także ziół. – wytwarzanymi na miejscu , oraz doskonałym domowym winem również z naszej winniczki.

Do dyspozycji gości nielimitowana degustacja wybornych liściastych herbat , z różnymi owocami… zielone , oczyszczające, dodające energii…

A ponadto nieodpłatnie słodkości z folwarcznej cukierni –„Wielkanocnie”.

Rodzicom oferujemy codzienny relaks i odprężenie w saunie, jacuzzi. Wieczorne pasjonujące turnieje w kręgielni, sala z bilardem. Klub z drinkami to świetna propozycja na wieczorne pogawędki. Idealne położenie naszego pensjonatu sprzyja wycieczkom rowerowym- dla Gości pensjonatu specjalne mapki oraz rowery bezpłatnie. Dodatkowo do dyspozycji Gości Kijki Nordic Walking,

Wielkanoc Kazimierz Dolny 2017