Biznes sala konferencyjna

SALE KONFERENCYJNE W KAZIMIERZU DOLNYM

ORGANIZACJA KONFERENCJI, SZKOLEŃ I SPOTKAŃ W FOLWARKU WALENCJA

Co jest potrzebne, aby konferencja spełniła oczekiwania gospodarza eventu oraz zaproszonych Uczestników? Przede wszystkim perfekcyjna organizacja, dobra atmosfera oraz oczywiście przestronna sala wyposażona w nowoczesny sprzęt audiowizualny, z dostępem do światła dziennego i szybkim internetem. Nasz Hotel w Kazimierzu Dolnym z nawiązką spełnia wszystkie te wymagania oraz oferuje Gościom biznesowym znacznie więcej. Sprawdź, dlaczego warto zorganizować spotkanie biznesowe, konferencję lub szkolenie właśnie w Folwark Walencja.

SALE KONFERENCYJNE W KAZIMIERZU DOLNYM DLA 100 OSÓB

Dysponujemy 2 klimatyzowanymi salami konferencyjnymi (dla 100 oraz 60 osób). Dzięki systemowi przesuwanych ścian można zarządzać przestrzenią, dopasowując ją do indywidualnych potrzeb. W związku z tym w naszym Hotelu można jednocześnie organizować wspólne obrady, jak i spotkania panelowe w mniejszych grupach. Co bardzo istotne obydwie sale posiadają dostęp do światła dziennego, a z okien roztacza się piękny widok na las i hotelowy park.

WYPOSAŻENIE SAL KONFERENCYJNYCH W FOLWARKU WALENCJA

Nasze sale wyposażone są w szybki internet Wi-Fi oraz sprzęt, który umożliwia przeprowadzenie profesjonalnych wystąpień i prezentacji. Dysponujemy m.in. rzutnikiem, flipchartem, ekranem i mikrofonami, a nasz system nagłaśniający wysokiej klasy oraz strefowy system regulacji i zaciemniania światła pozwala pracować o każdej porze. Oczywiście gwarantujemy pełne wsparnie techniczne, tak aby jedynym obowiązkiem Gości były obrady i biznesowe rozmowy.

SALA KONFERENCYJNA NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

Hotelowy park umożliwia nam organizację konferencji na świeżym powietrzu, gdzie tradycyjną salę zastępuje taras lub profesjonalny namiot. Naturalnie piękne widoki, śpiew ptaków i szum drzew to nie wszystko, dlatego zapewniamy nowoczesne rozwiązania, które pozwalają na profesjonalny przekaz i przepływ informacji podczas całej konferencji.

KAMERALNE SALE KONFERENCYJNE

Gościom reprezentującym zarząd oraz management firmy proponujemy kameralne i komfortowe sale konferencyjne wprost idealne do prowadzenia rozmów biznesowych. Ofertę uzupełniamy wykwintnym cateringiem oraz degustacją wina.

CATERING I OBSŁUGA

Organizowane w Folwarku konferencje i spotkania biznesowe mają doskonały smak i perfekcyjną obsługę, co zawsze podkreślają Goście w swoich opiniach. Za każym razem przygotowujemy indywidualne manu oraz przerwy kawowe dostosowane do indywidualnych oczekiwań oraz konkretnego budżetu naszych Gości. Zapewniamy ponadto znakomitą obsługę konferencyjną na każdym etapie współpracy, przejmujemy niemal wszystkie obowiązki techniczne, a po całym dniu obrad proponujemy Gościom wiele atrakcji, jakie gwarantuje Folwark Walencja oraz Kazimierz Dolny.