Boże Narodzenie w Kazimierzu Dolnym

BOŻE NARODZENIE W KAZIMIERZU DOLNYM

RODZINNE ŚWIĘTA PRZY KOMINKU

Zamiast krzątaniny, zakupów i świątecznych przygotowań beztroska podróż do magicznego Kazimierza Dolnego, który pod dachem grudniowego nieba przypomina baśniowe miasteczko z opowieści Andersena.

W naszym malowniczym zakątku Polski nastrój Bożego Narodzenia unosi się w powietrzu, a przyprószone śniegiem korony drzew zapewniają pierwszej gwiazdce najpiękniejszą oprawę.

Co zatem powiesz na podróż na święta do Kazimierza Dolnego i rodzinne Boże Narodzenie przy kominku w Hotelu Folwark Walencja przy akompaniamencie najpiękniejszych.

KAZIMIERZ DOLNY ŚWIĘTA 2018

SCENARIUSZ DLA DZIECI I RODZICÓW

Święta 2018 w Kazimierzu Dolnym… 

Co powiesz na Boże Narodzenie w naszym hotelu ? Jak co roku w Folwarku Walencja przygotowaliśmy scenariusz pełen pysznych fantazji kulinarnych naszego Szefa Kuchni, nastrojowych kolęd, świątecznych niespodzianek i rodzinnych atrakcji. Na dzieci czeka pokój zabaw, warsztaty plastyczne z animatorem zabaw, malowanie bombek. 

Jeżeli mowa o jedzeniu to w świątecznym menu przewidujemy m.in. tradycyjną kolację wigilijną z wizytą świętego Mikołaja w nastrojowej sali kominkowej czekać na Państwa będzie cały bufet folwarcznych słodkości.

Rodzicom proponujemy codzienny relaks w SPA, sauna, jacuzzi, dla odważnych kąpiele w ruskiej bani. Starszym dzieciom proponujemy turnieje w kręgle. 

ŚWIĘTA W KAZIMIERZU DOLNYM -OPINIE 

Dlaczego właśnie Folwark Walencja?

Rodzinne Święta organizujemy już od 16 lat a uśmiechy naszych Gości niezmiennie są dla nas największą radością. Jednak prawdziwą świąteczną reklamą są oczywiście opinie od zadowolonych Gości, którzy podkreślają domowy klimat, wspaniałą obsługę, i prawdziwą domową atmosferę. Z pewnością wyróżnikiem jest nasza autorska kuchnia z tradycyjnymi daniami polskimi w nowoczesnej aranżacji.

Z prawdziwą przyjemnością witamy w Folwarku Walencja naszych stałych Gości którzy od lat spędzają z nami Święta . Co jest dowodem na to iż Boże Narodzenie w Kazimierzu Dolnym  są naprawdę dobrym pomysłem.

DO ZOBACZENIA !