Certyfikat Jakości 2015

HOTEL FOLWARK WALENCJA W KAZIMIERZU DOLNYM OTRZYMUJE CERTYFIKAT JAKOŚCI TRIPADVISOR

DZIĘKUJEMY WAM, ŻE DOCENIACIE NASZE STARANIA

Z prawdziwą dumą i satysfakcją informujemy, że hotel Folwark Walencja został wyróżniony prestiżowym certyfikatem jakości Tripadvisor2015 – nagrodę przyznano nam po raz kolejny z rzędu. Najważniejszym kryterium decyduzjącym o przyznaniu nagrody jest wysoki poziom obsługi oraz przedewszystkim wiele pozytywnych opinii i rekomendacji.

W związku z tym pragniemy serdecznie podziękować wszystkim naszym Gościm.

CZYM JEST CERTYFIKAT JAKOŚCI TRIPADVISOR?

PRESTIŻOWA NAGRODA ZA ZAUFANIE GOŚCI

Certyfikat jakości Tripadvisor to międzynarodowa nagroda przyznawana od 2010 roku firmom z branży hotelarskiej otrzymujące stale i wiele pozytywnych opinii w serwisie Tripadvisor. O otrzymaniu nagrody przez hotel, pensjonat lub restaurację decydują najbardziej obiektywne kryteria, czyli rekomendacje Gości którzy publikując swoje opinie, dają wyraz swoim wrażeniom. Właśnie z tego względu nagroda jest tak cenna dla hotelarzy, a jej otrzymanie to prawdziwy powód do dumy.

ZA CO TRIPADVISOR PRZYZNAJE NAGRODY?  

STAŁE WYSOKIE OCENY GOŚCI

Otrzymać nagrodę nie jest łatwo, ponieważ Tripadvisor bierze pod uwagę wszystkie komentarze, ogólną ocenę ( co najmniej 4 punkty na 5 możliwych), liczbę oraz częstotliwość recenzjioraz staż” w serwisie.

HOTEL FOLWARK WALENCJA -OPINIE

NAJBARDZIEJ WIARYGODNA REKLAMA

Słowa o zaufaniu to przekaz, który można znaleść na wielu stronach internetowych, ponieważ właśnie w ten sposób propmuje się wiele hoteli. Jednak najbardziej wiarygodną reklama są opinie Gości hotelowych. To właśnie rekomendacje pozostawione na temat Hotelu Folwark Walencja w Kazimierzu Dolnym odzwierciedlają nasze zaangażowanie i codzienną pracę, którą wykonujemy z prawdziwą pasją.

HOTEL W KAZIMIERZU DOLNYM

OBSŁUGA, ATMOSFERA, ATRAKCJE, PYSZNA KUCHNIA

Biorąc pod uwagę wszystkie opinie, wielu naszych Gości mówi o Folwarku Walencja jako o najlepszym hotelu w Kazimierzu Dolnym. Podkreślają oni przedewszystkim profesjonalną obsługę , rodzinną atmosferę, wiele dodatkowych atrakcji oraz doskonałą regionalną kuchnię.

Bardzo nas cieszy że nasi Goście doceniają te elementy, ponieważ właśnie na nich koncentrujemy się w codziennej pracy.

PODZIĘKOWANIA PROSTO Z FOLWARKU WALENCJA

DO ZOBACZENIA W HOTELU

Korzystając z okazji, pragniemy jeszcze raz złożyć najserdeczniejsze podziękowania dla GOŚCI naszego pensjonatu, bo to właśnie dzięki Wam otrzymujemy wyróżnienia.

Jednocześnie dziękujemy wszystkim naszym Pracownikom którzy decydują o niezwykłym charakterze Folwarku Walencja. Mamy nadzieję że za rok będziemy mogli pochwalić się nowa nagrodą Tripadvisor.

Do zobaczenia w hotelu!

Szukasz hotelu na rodzinne wakacje w Kazimierzu Dolnym? Sprawdż, dlaczego warto wybrać właśnie Folwark Walencja.