offer image

Konferencje w Kazimierzu Dolnym

Konferencje w Kazimierzu Dolnym

Więcej niż biznes

Konferencje w Kazimierzu Dolnym – zwłaszcza latem i jesienią to wymarzona alternatywa dla miejskich spotkań biznesowych. Proponujemy znacznie więcej niż nastrojowe sale konferencyjne ,komfortowe miejsca noclegowe, doskonały catering regionalny, hotelowe atrakcje i imprezy integracyjne.

To po prostu magia Folwarku Walencja i Kazimierza Dolnego – rewelacyjna obsługa i profesjonalizm oraz serdeczna atmosfera i coś nieuchwytnego, co decyduje, że nasi Goście Biznesowi są uśmiechnięci, zrelaksowani i z przyjemnością do nas wracają.

Sale konferencyjne Kazimierz Dolny

Komfortowe, eleganckie i nowoczesne sale konferencyjne w Kazimierzu Dolnym? Proszę bardzo!

W Folwarku Walencja na Gości biznesowych czekają dwie sale, w których możesz organizować szkolenia, obrady, sympozja oraz spotkania biznesowe

Możliwość elastycznego zarządzania przestrzenią sprawia, że nasze sale konferencje umożliwiają organizację spotkań ogólnych i panelowych.

Sala konferencyjna na świeżym powietrzu

W sezonie letnim – późną wiosną, latem oraz wczesną jesienią chętnie organizujemy dla naszych Gości plenerowe konferencje w ogrodzie. Elegancki namiot lub scena i miejsca konferencyjne pod dachem błękitnego nieba i zielonej scenerii to wspaniała alternatywa dla tradycyjnych konferencji szkoleń i spotkań biznesowych. Jednocześnie zapewniamy catering w stylu garden party lub biesiady z ogniskiem.

Sale Konferencyjne – wyposażenie 

Wyposażenie sal konferencyjnych w naszym hotelu w Kazimierzu Dolnym obejmuje w standardzie: bezprzewodowy Internet Wi-Fi, duży ekran, projektor, flipczart oraz nagłośnienie.  Krótko mówiąc znajdziesz tu wszystko, co niezbędne, aby w komfortowych warunkach przeprowadzić nowoczesne szkolenie, obrady, czy tele-konferencję.

Sale konferencyjne – catering 

Konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe i bankiety powinny mieć wyjątkowy smak, dlatego proponujemy regionalny catering, który łączy tradycyjne receptury oraz oryginalne pomysły kulinarne naszego szefa kuchni. Zawsze proponujemy kilka wariantów menu – w różnych opcjach budżetowych dbając, aby każde danie w menu zapewniło Gościom przyjemność odkrywania nowych smaków.

Przerwy kawowe komponujemy z doskonałej aromatycznej kawy, herbat owocowych oraz domowych ciast przygotowanych z regionalnych składników oraz sezonowych owoców.

 

Konferencje z noclegiem w Kazimierzu Dolnym

Organizujemy konferencje z noclegami dla Gości, którzy chcą połączyć spotkania biznesowe z imprezą integracyjną lub eventami. W samym Folwarku Walencja oraz naszym drugim obiekcie zlokalizowanym w bezpośrednim sąsiedztwie zapewniamy tutaj liczba komfortowych miejsc noclegowych.

Naszym Gościom proponujemy noclegi w ramach atrakcyjnych pakietów pobytowych, które pozwalają połączyć pobyt biznesowy z prywatnym wypoczynkiem w Kazimierzu Dolnym.

Konferencje Kazimierz Dolny – atrakcje 

W ramach organizacji konferencji w naszym hotelu w Kazimierzu Dolnym przez cały rok zapewniamy naszym Gościom bogaty pakiet atrakcji.

Po całym dniu obrad lub zająć w Folwarku Walencja na Gości konferencyjnych czekają bezpłatne atrakcje.

Folwark Walencja to także wymarzone miejsce do aktywnego wypoczynku i organizacji przyjemnej integracji: w najbliższej okolicy można skorzystać z malowniczych szlaków turystycznych i rowerowych. 

To jednak nie wszystko. W zaledwie 10 minut można dojść pieszo do Rynku Kazimierza Dolnego, aby odkryć jego magię i spędzić przyjemny czas w jednej z uroczych knajpek.