offer image

Rustykalne Wesele w Kazimierzu Dolnym

WYJĄTKOWE WESELE W KAZIMIERZU DOLNYM 

Z AUSTRALII NA ŚLUB W OGRODZIE I SIELSKIE WESELE

Miłość nie zna granic, więc czym jest zaledwie 13 658 km? Właśnie taką odległość przebyli Magda i Daniel, aby z Australii dotrzeć wprost do Kazimierza Dolnego! Poznaj historię pewnej Młodej Pary, która postanowiła przyjechać z drugiego końca świata, aby w Folwarku Walencja odnaleźć miejsce ze swoich marzeń, wziąć ślub i zorganizować wyjątkowe wesele.

WESELE? TYLKO W KAZIMIERZU DOLNYM!

Historia jak z bajki

Kiedy zapytaliśmy narzeczonych, dlaczego wybrali właśnie Kazimierz Dolny, usłyszeliśmy odpowiedź, która całkowicie nas urzekła. Zanim Magda i Daniel zawitali do Folwarku Walencja często rozmawiali, jak powinno wyglądać idealne miejsce, gdzie wraz ze swoimi Bliskimi i Przyjaciółmi będą celebrować swoje wesele.

Składnikami ich wspólnych marzeń była romantyczna przysięga w zielonym parku, bajkowy dworek o rustykalnych wnętrzach, sielska atmosfera i kuchnia pełna bogactwa regionalnych smaków.

Gdy tylko przyszli Państwo Młodzi odwiedzili Kazimierz Dolny okazało się, że miejsce z ich wspólnych marzeń naprawdę istnieje.

To metafizyczne odkrycie i krótka rozmowa sprawiły, że już po chwili wspólnie układaliśmy plan bajkowego ślubu oraz romantycznego przyjęcia. Ta niezwykła historia przekonała nas po raz kolejny, że wesele w Kazimierzu Dolnym ma w sobie coś, czego nie można wyrazić słowami.

Majowe wesele w Kazimierzu Dolnym 

Weekendowy scenariusz ślubny dla 50 Osób

 Pierwsze ustalenia i wstępne plany ślubu i przyjęcia powstały w 2017;Wspólnie dopracowaliśmy szczegóły – od wystroju, aż po menu. Dzięki temu finalne przygotowania trwały zaledwie 7 dni.

 

Rodzinna kolacja & przygotowania 

Para Młoda oraz jej bliscy i przyjaciele przyjechali już w piątek, aby zjeść  wspólną kolację, poczuć sielski klimat okolicy oraz nabrać sił po podróży. Podczas gdy następnego ranka Narzeczeni przygotowywali się do ślubu, Goście korzystali z uroków basenu i odpoczywali w ogrodzie. W tej sielskiej i leniwej atmosferze czas mijał wyjątkowo spokojnie, wprawiając wszystkich w wyjątkowy nastrój.

Romantyczny ślub w parku 

Przysięga pod brzozą miłości 

Wreszcie nadszedł długo oczekiwany moment i Magda z Danielem wzięli ślub w naszym zielonym parku, który tego dnia cudownie zastąpił świątynię. Szum drzew, świergot ptaków i cykady świerszczy zapewniły Parze Młodej nastrojowy akompaniament i wypełniły chwile przysięgi magiczną atmosferą. 

 

Wystrój sali, weselne menu i świetna muzyka 

Małe – wielkie wesele!

 

Rustykalny charakter i dekoracja sali weselnej sprawiła, że wystrój subtelnie podkreślił elegancką prostotę uroczystości. Na stołach królowały regionalne potrawy przyrządzone z lokalnych składników, w tym aromatyczna dziczyzna oraz świeżutkie słodkości na bazie owoców z okolicznych sadów.

 

Tańce, quizy i zabawa w basenie! 

Małe – wielkie wesele!

 

Rewelacyjną oprawę muzyczną wesela, romantyczne chwile oraz podwójną dawkę pozytywnej energii wszystkim zapewnił krakowski zespół Lemon.  Para Młoda i Goście tańczyli na sali, a po kilku chwilach zabawa przeniosła się także do ogrodu, gdzie nawet burza i przelotny deszcz nie zdołał popsuć wspaniałej weselnej atmosfery.

 Wesele Magdy i Daniela udało się idealnie, wpisując się w nasze Weekendy Miłości, które łączą ślub, wesele i wypoczynek w gronie najbliższych w jeden oryginalny scenariusz.

 

Te sielskie dwa dni wpisują się w najmodniejsze weselne trendy, ponieważ ślub i wesele w jednym miejscu zapewniają Narzeczonym, Rodzinom i zaproszonym Gościom wyjątkowy komfort i sielski relaks oraz wyjątkową okazję, aby przez dwa dni wspólnie celebrować szczęście Pary Młodej.

 

https://folwarkwalencja.pl/rustykalne-wesele-w-kazimierzu-dolnym/