offer image

Wesele w Kazimierzu Dolnym

Kameralne Wesele w Kazimierzu Dolnym

Wesele w Kazimierzu Dolnym… Trudno w całej Polsce znaleźć piękniejsze miejsce, aby przyrzec sobie wieczną miłość i zorganizować wymarzone przyjęcie weselne. W Folwarku Walencja spełniamy marzenia zawodowo.  Proponujemy oryginalne scenariusze, zapewniamy klimatyczne sale weselne, oferujemy wyjątkowe menu oraz dbamy o każdy szczegół. Wszystko po to, aby Nowożeńcy, ich najbliżsi oraz wszyscy goście doskonale się bawili i zawsze wspominali wesele ze szczerym uśmiechem.

Sala weselne w Kazimierzu Dolnym 

Organizujemy zarówno kameralne wesela do 100 Osób, jak i kameralne przyjęcia ślubne. Przez cały rok proponujemy dwie nastrojowe sale weselne (do 60 oraz 100 Osób) z miejscem dla orkiestry lub DJ’a. Od późnej wiosny do wczesnej jesieni oferujemy także plenerowe wesela w stylu garden party. Gwarantujemy subtelną dekorację stołów oraz profesjonalną i dyskretną obsługę kelnerską, którą bardzo doceniają wszyscy weselni Goście.

Wesele w Kazimierzu Dolnym – menu

Organizując wesele w Kazimierzu Dolnym czerpiemy inspiracje z jego wspaniałej tradycji kulinarnej. Proponujemy autorskie menu w kilku wariantach cenowych lub dostosowujemy jadłospis do indywidualnych preferencji Narzeczonych. Nasz szef kuchni wzbogaca sprawdzone receptury tradycyjnych przepisów o wiele pomysłów, dzięki którym nasze weselne menu zabiera Gości weselnych w wyjątkową podróż kulinarną. Polecamy także regionalne słodkości i domowe ciasta przygotowane z sezonowych owoców.

Wesele w Kazimierzu Dolnym – atrakcje dla Gości 

W Folwarku Walencja zapewniamy Gościom weselnym wiele bezpłatnych atrakcji.  Na dorosłych i dzieci czekają:

  • dwutorowa kręgielnia,
  • sala bilardowa,
  • nastrojowa piwniczka win
  • sauna fińska i parowa
  • jacuzzi

W najbliższej okolicy naszego hotelu czekają wszystkie atrakcje Kazimierza Dolnego: klimatyczna starówka oraz malownicze szlaki turystyczne. Wszystkie te atrakcje sprawiają, że Goście często przyjeżdżają nieco wcześniej lub zostają w hotelu na kilka dni dłużej, aby połączyć zabawę weselną z błogim wypoczynkiem.

Wesele w Kazimierzu Dolnym – opinie 

Wizytówką każdego hotelu są oczywiście opinie oraz rzetelne rekomendacje Gości. Właśnie dlatego z prawdziwą przyjemnością informujemy, że nasz hotel został kilkukrotnie wyróżniony certyfikatami jakości Tripadvisor.  Ta prestiżowa i obiektywna nagroda to nasza prawdziwa duma, ponieważ otrzymują ją hotele na podstawie pozytywnych opinii pozostawianych w serwisie przez samych Gości.

Wesele w Kazimierzu Dolnym – dedykowany opiekun 

Wiemy, jak bardzo zależy Narzeczonym, aby wesele było spełnieniem marzeń. Właśnie dlatego organizacja każdego przyjęcia jest dla nas wielkim wyróżnieniem i powodem do dumy. Każde wesele otwiera nowy rozdział w historii Folwarku Walencja, dlatego dbamy o najdrobniejsze szczegóły, podpowiadamy menu, pomagamy dokonywać najlepszych wyborów oraz z pełnym zaangażowaniem i radością dzielimy szczęście Narzeczonych. Organizacja wesel jest dla nas prawdziwą pasją, dlatego przyszłe młode pary czują nasz szczery entuzjazm oraz natychmiast odkrywają wyjątkową atmosferę przygotowań i współpracy.

 

Wesele w Kazimierzu Dolnym – ceny

Ile kosztuje wesele w Kazimierzu Dolnym w Folwarku Walencja – jak kształtują się ceny? Z przyjemnością odpowiedzielibyśmy na to pytanie bardzo konkretnie. Wszytsko jednak zależy od liczby Gości, menu oraz dodatkowych życzeń Narzeczonych.

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami osobiście

- chętnie przedstawimy atrakcyjną ofertą oraz wyczerpująco odpowiemy na każde pytanie.

Emilia Bidzińska 

kom: 695-836-928
adres e-mail: marketing@folwarkwalencja.pl

Przeczytaj kolejny artykuł: