Imprezy rodzinne w Kazimierzu Dolnym

IMPREZY RODZINNE W KAZIMIERZU DOLNYM

Celebruj wyjątkowe chwile w Pensjonacie***Folwark Walencja

Imprezy rodzinne w Kazimierzu Dolnym wymagają szczególnej oprawy, ponieważ magia naszego miasta zobowiązuje! Urodziny , wesela, rocznice ślubu, jubileusze, chrzciny, komunie, romantyczne kolacje, święta w Folwarku Walencja to uroczystości, które zmieniamy w niezwykłą przygodę kulinarną przyprawione serdeczną atmosferą i perfekcyjną organizacją. Naszą reklamą są same pozytywne opinie i uśmiech naszych Gości, które pozostają dla nas niezmiennym priorytetem.

 

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE -KAZIMIERZ DOLNY 

Uroczystości planowane doświadczeniem

Wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez okolicznościowych w Kazimierzu Dolnym sprawia że gwarantujemy kompleksową obsługę- od zaplanowania oryginalnego scenariusza uroczystości, przez doskonały serwis, aż po uśmiech na pożegnanie.

Wiele zrealizowanych imprez rodzinnych pozwala nam uwzględnić nadrobniejsze szczegóły, a inspiracji dostarczają nam zawsze indywidualne potrzeby naszych Gości, dlatego każdy organizowany przez nas event jest naprawdę wyjątkowy.

RODZINNY FOLWARK WALENCJA

PENSJONAT O WYJĄTKOWEJ OSOBOWOŚCI

Gdzie zorganizować imprezę rodzinną w Kazimierzu Dolnym? W odpowiedzi proponujemy Pensjonat***Folwark Walencja, ponieważ mamy wiele konkretnych argumetów oraz wiele zalet, które trudno wyrazić słowami. Zacznijmy od początku. Nasze nastrojowe wnętrza, rodzinna restauracja, i piękny zielony i kolorowy ogród zapewniają wyjątkową scenerię, którą uzupełnia subtelny wystrój.

Proponujemy oryginalne menu skomponowane z regionalnych pyszności- zawsze w oparciu o sugestie naszych Gości, uzupełnione o kreatywne porpozycje z folwarcznej kuchni. Gwarantujemy perfekcyjną obsługę, a w razie potrzeby wsparcie techniczne oraz kompleksową pomoc w zapewnieniu oprawy muzycznej i wszelkich dodatkowych usług. Ponadto pomagamy układać scenariusze w ramach konkretnego budżetu.

WIECEJ NIŻ ZWYKŁA IMPREZA RODZINNA

ATRAKCJE DLA DZICI I DOROSŁYCH

Impreza rodzinna w Folwarku Walencja zawsze wykracza poza standardową ofertę, ponieważ naszym Gościom proponujemy wiele dodatkowych atrakcji. Po pysznym obiedzie lub kolacji można w naszym pensjonacie rozegrać turniej w kręgle, rozegrać partyjkę bilarda.

IMPREZY RODZINNE W KAZIMIERZU DOLNYM- CENY

POZWÓL SIĘ POZYTYWNIE ZASKOCZYĆ

Zawsze proponujemy najbardziej apetyczne menu oraz atrakcje w ramach konkretnego budżetu, proponując rozsądne ceny z gwarancją najwyższej jakości. Mamy nadzieję że Cię przekonaliśmy i już niedługo będziemy mieli okazję stworzyć dla Ciebie i Twoich bliskich wyjątkowy scenariusz cudowenej rodzinnej imprezy.

Skontaktuj się z nami aby zapytać o szczegóły.