Traveller Choice 2015

Hotel Folwark Walencja- Dla Rodziny w Kazimierzu Dolnym

Chcielibyśmy podzielić się z naszymi Gośćmi najwspanialszą nowiną!

Hotel*** Folwark Walencja otrzymał wspaniale wyróżnienie i nagrodę. Został wybrany przez serwis Tripadvisor w roku 2015 -2016 jako jeden ze zwycięzców nagrody TRAVELLER’S CHOICE w kategorii hotele dla Rodziny:) oraz Najlepsza Obsługa.
Trzynasty rok z rzędu serwis TripAdvisor wybiera najlepsze obiekty na świecie w oparciu o miliony recenzji i opinii zebranych w ciągu jednego roku od podróżnych z całego świata. Znakami rozpoznawczymi zwycięzców nagrody Travellers` Choice są przystępna cena, a także usługi i jakość na niezwykłym poziomie.

Przede wszystkim, dziękujemy naszym Gościom, bo to dzięki Nim otrzymaliśmy wspaniałe wyróżnienie.

To właśnie dla naszych Gości codziennie staramy się podnosić jakość usług oraz dbać o ich potrzeby. Jako Pensjonat przyjazny Rodzinie szczególną uwagę zwracamy na tych najmłodszych Gości. Staramy się tworzyć atrakcje dla Dzieci, aby pobyt w Folwarku Walencja był dla nich odpoczynkiem od codzienności a także świetna zabawą.

Z myślą o Rodzinach z Dziećmi stworzyliśmy folwarczny zwierzyniec z kozami, owieczkami, kucykiem i osiołkiem, aby dzieci mogły z bliska przyjrzeć się tym wspaniałym zwierzętom, zaprzyjaźnić się ..

Aby uprzyjemnić czas Rodzinom z Dziećmi, dla tych Najmłodszych tworzymy animacje oraz warsztaty z animatorami. Chcielibyśmy pokazać dzieciom, że można bardzo fajnie spędzać czas – bez komputerów tabletów, smartfonów..

W naszej kuchni tworzymy dania wyłącznie z naturalnych produktów, które w większości pochodzą z naszego przydomowego ogródka. W trosce o najwyższą jakość dań, sami przygotowujemy konfitury, przetwory….
Ideą naszego Pensjonatu jest kreowanie zdrowego stylu życia, którą polecamy wszystkim naszym Gościom.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wyróżnienie oraz wspaniałą nagrodę:)