Wakacje w Kazimierzu Dolnym

HOTEL W KAZIMIERZU DOLNYM NA RODZINNE WAKACJE 

FOLWARK WALENCJA PEŁEN RODZINNYCH PRZYGÓD

Lato – najpiękniejsza pora roku, koniec roku szkolnego i czas błogiego wypoczynku- najwyższa pora zapomnieć na chwię o spotkaniach biznesowych, planach sprzedażowych o obowiązkach oraz o zgiełku miasta.  Nareszcie można zająć myśli szukaniem odpowiedzi na pytanie: ” Dokąd pojedziemy w tym roku? Odpowiemy Ci pytaniem.

Co powiesz na wakacje w hotelu Folwark Walencja w magicznym Kazimierzu Dolnym? Proponujemy Ci scenariusz, który połączy wspólną zabawę z dziećmi, aktywny wypoczynek i romantyczne chwile tylko we dwoje…

HOTEL DLA DZIECI W KAZIMIERZU DOLNYM

Do naszego hotelu w Kazimierzu Dolnym nuda ma wstęp zbroniony, a Dzieci przez cały dzień bawią się, korzystając z naszych wielu wyjątkowych atrakcji. W Folwarku Walencja na Milusińskich – starszych i tych całkiem małych – czeka to co tygryski lubią najbardziej.

W hotelowym ogrodzie można brykać na dużej trampolinie i bezpiecznym placu zabaw z huśtawkami i piaskownicą lub rozegrać rodzinny mecz! To jednak dopiero początek przygód!

MAŁE ZOO DLA DZIECI

Gdy tylko na dworze robi się ciepło na Maluszków czeka basen ze zjeżdżalnią. Po kąpieli Dzieci mogą odwiedzi nasze folwarczne zoo, gdzie czekają na nich kóżki, owieczki, kucyki , oraz dwa osiołki Adela i Stefan.

HOTELOWE ATRAKCJE DLA DZIECI

Rano, wieczorem, albo gdy piękne niebo Kazimierza Dolnego przykryją chmury, we wnętrzach naszego hotelu na dzieci i rodziców czeka mnóstwo atrakcji. Pokój Zabaw  z grami planszowymi, kolorowankami oraz konsolą Xbox to dopiero pierwszy etap folwarcznych przygód, ponieważ na Małych Gości czeka także kącik filmowy gdzie wyświetlamy bajki kino familijne oraz dwu torowa kręgielnia na której można rozegrać prawdziwe turnieje! Potem można jeszcze rozegrać partyjkę bilarda,…. aby tylko wystarczyło energii na wszystkie zabawy.

ANIMACJE Z ANIMATORKĄ

Planując wakacje w Kazimierzu Dolnym zapewne będziesz chciał mieć czas tylko dla siebie. Pomyśleliśmy i o tym, ponieważ w naszym hotelu organizujemy dla dzieci animacje i zabawy pod okiem profesjonalnej animatorki. Kiedy twoje dzieci będą bawić się w najlepsze, możecie na nowo odkryć magię rynku lub skryć się naszej piwniczce lub kręgielni lub poleniuchowac na leżakach przy basenie.

RODZINNE WAKACJE W KAZIMIERZU DOLNYM 

WYPOCZYNEK PRZYJEMNY Z NATURY

Czas na rodzinny spacer po Kazimierzu Dolnym i jego malowniczych okolicach. Bajkowe widoki można tu podziwiać podczas przyjemnych wędrówek lub rowerowych przejażdżek szlakami turystycznymi o różnym stopniu trudności. Nasz hotel to wręcz wymarzony punkt startowy, ponieważ aby dojść do rynku, wystarczy zaledwie 10 minut a wszystkie atrakcje Kazimierza: szlaki, zabytki i bogactwo natury są dosłownie na wyciągnięcie ręki.