Weekend listopadowy w Kazimierzu Dolnym

JESIENNY WEEKEND LISTOPADOWY W KAZIMIERZU DOLNYM 

LISTOPADOWE PRZYGODY W RODZINNYM HOTELU

Jesienna chandra? Nic z tych rzeczy!  W Kazimierzu Dolnym jesień wita Gości cudowną paletą bajkowych kolorów natury, romantyczną nostalgią oraz aktywnym wypoczynkiem na tle malowniczych krajobrazów.

W takiej scenografii rodzinny weekend z dala od miasta to wręcz wymarzony scenariusz, aby poznać złotą polską jesień w najpiękniejszej odsłonie.

Do tego mnóstwo atrakcji dla dorosłych i dla dzieci, które zapewnia Hotel Folwark Walencja. 

LISTOPADOWY WEEKEND W KAZIMIERZU DOLNYM 

ZAREZERWUJ POBYT PEŁEN PRZYGÓD

Jeśli spojrzysz w kalendarz zauważysz, że biorąc zaledwie 2 dni wolnego w listopadzie możesz mieć aż 5 dni wolnego, ponieważ Święto Niepodległości wypada w tym roku w środę.

To idealna okazja, aby wraz z całą rodziną uciec z miasta na weekend do Kazimierza Dolnego i spędzić cudowny czas w Hotelu Folwark Walencja. Z  myślą o dużych i małych Gościach przygotowaliśmy wyjątkowy scenariusz rodzinnej integracji.

Nasz plan na idealny weekend przewiduje warsztaty plastyczne i zabawę z animatorką dla najmłodszych którzy, świetnie się bawiąc dadza rodzicom okazję, aby mogli spędzic trochę czasu we dwoje. Korzystając z okazji dorośli mogą spędzić przyjemne chwile w saunie lub jacuzzi, rozegrać partyjkę kręgli lub skryć się na chwilę w nastrojowej sali kominkowej, aby spróbować domowej nalewki z letnich owoców.!

AKTYWNA JESIEŃ W KAZIMIERZU DOLNYM

RYNEK SPACERY I ROWERY…

Odwiedzając Kazimierz Dolny z cała rodziną trzeba oczywiście zobaczyć klimatyczny rynek oraz skorzystać ze wszystkiego co oferuje natura! Świetna infrastruktura turystyczna ksui spacerami, oraz rowerowymi wycieczkami, których trasy można dopasować do możliwości najmłodszych.

JESIENNE PRZYSMAKI FOLWARKU WALENCJA

KUCHNIA PEŁNA SEZONOWYCH PYSZNOŚCI

Codzienne 3-daniowe i 4-daniowe kolacje pozwalają całej Twojej rodzinie odkryć skarby polskiej kuchni w oryginalnej aranżacji jesiennych smaków. Nasze menu skomponowaliśmy z sezonowych składników najwyższej jakości, aby każdy posiłek był prawdziwą podróżż do jesiennych tradycji kulinarnych naszego regionu.