Weekend w Kazimierzu Dolnym

POMYSŁ NA WEEKEND W KAZIMIERZU DOLNYM 

DLA SINGLI, DLA DWOJGA, DLA RODZINY

Weekend w Kazimierzu Dolnym to idealny scenariusz dla Osób, które chciały by pobyć sam na sam ze sobą, spędzić romantyczne dwa dni z ukochaną Osobą lub zapewnić całej rodzinie aktywny wypoczynek w magicznej okolicy.Dlaczego Kazimierz Dolny to idealne miejsce, aby naładować życiowe akumulatory pozytywną energią? To proste. W naszym miasteczku wskazówki zegarów obracają się wolniej niż w rozpędzonych miastach.

WEEKEND W KAZIMIERZU DOLNYM TYLKO DLA CIEBIE

Tutaj można oczyścić umysł,uporządkować swoje myśli i schować się na chwilę przed wielkomiejskim zgiełkiem,aby pobyć ze sobą sam na sam. Długie spacery po malowniczych okolicach, pyszne jedzenie i atrakcje Folwarku Walencja to propozycja dla singli,którzy cenią połączenie piękna natury z dobrą zabawą.Atmosfera naszego rynku sprawia jednak,że znajomości nawiązuje się bardzo szybko,więc często bywa,że pobyt w samotnośći zmienia się w początek nowych przyjażni lub czegoś więcej…

ROMANTYCZNY WEEKEND DLA DWOJGA

Romantyczny weekend dla dwojga w Kazimierzu Dolnym to idealny pomysł na randkę, albo prezent z okazji rocznicy ślubu. A może poprostu warto czasem spakować walizkę i uciec z ukochaną osobą z miasta do miejsca, gdzie magia unosi się w powietrzu? Nasze miasteczko zostało stworzone dla zakochanych-nastrojowy rynek,urzekające krajobrazy,piękne trasy spacerowe i zapach kwiatów, a do tego małe kawiarenki oraz klimatyczna architektura..Hotel Folwark Walencja także sprawia,że zakochani czują “motylki w brzuchach”. Pyszna kuchnia,wino w urzekającej piwniczce,relaks w jacuzzi….To wszystko powoduje, że  każda chwila romantycznego weekendu to czysta przyjemność.

RODZINNY WEEKEND W KAZIMIERZU DOLNYM

W czasie deszczu dzieci się nudzą…ale tylko te,które nie perzyjechały na Weekend do Folwarku Walencja w Kazimierzu Dolnym. Pokój gier,kręgle,bilard,sala kinowa i folwarczne Zoo pełne dwu-i czworonożnych mieszkańców. A gdy pogoda jest słoneczna w naszym hotelowym parku na dzieci i dorosłych czeka bezpieczny plac zabaw i boisko do siatkówki,latem basen,a zimą lodowisko.Co więcej na życzenie rodzice mogą zostawić swoje maluchy pod opieką animatorki, a sami spędzić czas tylko w swojej obecności.

A TERAZ W DROGĘ  !

Wystarczy parę chwil,aby cała rodzinka spacerem doszła na magiczny rynek,spędziła przyjemny czas w kawiarni i zrobiła zdjęcia przy słynnej studni oraz obejrzała nasze piękne zabytki.Potem spacer po malowniczej okolicy lub wyceczka rowerowa świetnie przygotowanymi trasami. To tylko kilka propozycji,a jest ich znacznie więcej!