od 168 zł /os.

Weekend 11-12 maja w Kazimierzu

SPRAWDŹ OFERTĘ

od 560 zł /os.

Weekend czerwcowy| Boże Ciało 2019

SPRAWDŹ OFERTĘ
Zobacz wszystkie

Folwark Walencja

tutaj czas płynie w Twoim rytmie

Wypoczynek w Kazimierzu Dolnym

HOTELOWY SLOW- LIFE W KAZIMIERZU DOLNYM

W FOLWARKU WALENCJA WYPOCZYWA SIĘ W RYTMIE NATURY

Rozpędzone miasto zmienia się w sielską atmosferę błogiego spokoju, dżwięki klaksonów w nastrojowe cykady świerszczy, a pośpiech w spokojne kontemplowanie natury- właśnie tak wypoczywa się w Folwarku Walencja i przepięknym Kazimierzu Dolnym.

Jeśli chcesz odkryć sielskie klimaty oraz skryć się na chwilę przed miejskim zgiełkiem, to jesteś we właśniwym miejscu. A teraz zapraszamy Cię na przechadzkę po okolicy malowanej najpiękniejszymi barwami polskiej natury… przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się jak odpoczywa się w naszych okolicach.

SIELSKI KLIMAT FOLWARKU WALENCJA

Folwark Walencja odzwierciedla całą magię Kazimierza dolnego, ponieważ w naszym hotelu czas odmierzamy rytmem natury- wschodami i zachodami słońca, szumem wiatru w koronach drzew, śpiewem ptaków o poranku i cykadami świerszczy na dobranoc. Klasyczna architektura polskiego dworku otulonego pięknym wiejskim ogrodem przywołuje poetyckie obrazy i pozwala w jednej chwili przenieść się w nastrojową rzeczywistość.

Zielona przestrzeń wokół hotelu to zachwycająca oaza spokoju,  która kusi spokojnym wypoczynkiem w prawdziwym stylu slow-….

REGIONALNE PYSZNOŚCI, ZDROWIE NA TALERZU

Apetyczne wnętrza naszej hotelowej restauracji pobudzają apetyt na regionalne pyszności, które serwujemy w oryginalnych aranżacjach. Aromatyczne i zdrowe składniki łączymy według tradycyjnych receptur przyprawionych inwencją kulinarną z naszej pracowni kulinarnej.

Gdy robi się ciepło nasz hotel rozkwita doskonałym smakiem także na patio gdzie wiosną latem serwujemy nasze potrawy przy akompaniamencie śpiweu ptaków.

O rozkosz podniebienia dbamy taże naszym domwym winem które produkujemy z własnej małej winniczki. Spróbuj koniecznie wina z etykietą Folwark Walencja.

AKTYWNY WYPOCZYNEK W RYTMIE PRZYRODY

W samym Folwarku Walencja można oddać się słodkiemu lenistwu lub wypoczywać aktywnie wyzwalając pozytywną energię i dbając o dobrą kondycję.

Latem basenyplac zabaw , minii zoo to tylko kilka naszych atrakcji, które uzupełniają wszystko to co zapewnia sama przyroda i malownicze okolice Kazimierza Dolnego.

A zatem …. wiberz się na wakacje w stylu slow i poczuj magię Kazimierza Dolnego!

Serdecznie zapraszamy

FOLWARK WALENCJA