offer image

Hotel na Weekend w Kazimierzu Dolnym

Hotel na weekend w Kazimierzu Dolnym

Co powiesz na weekend w nastrojowym Kazimierzu Dolnym?

W Folwarku Walencja otulisz się błogim relaksem i poczujesz magiczną kameralną atmosferę, która unosi się w powietrzu.

Menu pełne regionalnych pyszności urzeknie Twoje podniebienie, a partyjka kręgli, kąpiel w jacuzzi i lampka wina w folwarcznej piwniczce sprawią, że zapomnisz o całym świecie. Przeczytaj nasz artykuł i zaplanuj weekend pełen kulinarnych przyjemności, spacerów bajkowymi szlakami i błogim relaksem w magicznym Kazimierzu Dolnym.

Twój drugi dom w Kazimierzu Dolnym

W Folwarku Walencja od razu poczujesz się jak u siebie – przywitamy Cię szczerym uśmiechem i miłą rozmową. W naszym kameralnym hotelu poczujesz nieuchwytny słowami klimat Kazimierza Dolnego, gdzie czas płynie wolnej, a rytm dnia wyznacza leniwy poranek, błogi relaks i pyszne jedzenie przyprawione tajemnicami polskiej natury.

Wyjątkowa atmosfera restauracji, przytulne pokoje, uroczy park i nastrojowe odgłosy z folwarcznego mini-zoo w jednej chwili wprowadzą Cię w sielski nastrój.

Weekend z pysznościami w Kazimierzu Dolnym Poczuj klimat restauracji

Kuchniakazimierska Wszystkie potrawy w restauracji Kuchniakzimierka tworzymy z prawdziwą pasją korzystając z produktów pozyskiwanych z własnych upraw oraz od małych dostawców z rodzinnych firm. Z własnych warzyw i owoców wyrabiamy aromatyczne przetwory, m.in. konfitury z pigwowca, a z leśnych darów natury produkujemy wiele wyrobów z grzybów, np. doskonałego żółciaka siarkowego w korzennej marynacie.

W naszej kuchni wykorzystujemy także wiele ziół, które uprawiamy w naszym ogrodzie lub pozyskujemy od lokalnych dostawców. Czas na śniadanie Świeżutkie i chrupiące pieczywo, którego smak przypomni Ci beztroskie dzieciństwo, regionalne sery i wędliny z własnego wyrobu, najlepszy miód i inne skarby natury na śniadanie… A może kieliszek pysznej nalewki? W naszym nastrojowym klubie lub piwniczce serwujemy doskonałe wino oraz nalewki inspirowane naturą. Spróbujesz u nas, m.in. pysznej i rozgrzewające nalewki dyniowej własnej produkcji, która urzeknie Cię swoim głębokim aromatem! Nasz słynny Barman Błażej serwuje autorskie drinki a także zrobi dla Państwa indywidualny pokaz i prezentację swoich umiejętności! Idealna propozycja na zimowy wieczór! bajkowe szlaki turystyczne – piesze i rowerowe magiczny rynek Kazimierza Dolnego z nastrojowymi knajpkami cudne krajobrazy #weekendwkazimierzudolnym