offer image

Co zwiedzać w Kazimierzu Dolnym

Co zwiedzać w Kazimierzu Dolnym 

Planujesz wypoczynek w Kazimierzu Dolnym? Nie wiesz jakie atrakcje czekają na Ciebie w naszym miasteczku? 

Polecamy nasze typy: 

Top 10 atrakcji Kazimierz Dolny 

1) Góra Trzech Krzyży- zaledwie 10 minut spacerem od Folwarku Walencja. Idealna propozycja na spacer późnym popołudniem, aby zobaczyć piękny zachód słońca. 

2) Zamek i Baszta w Kazimierzu Dolnym. Jadąc do Folwarku Walencja- mijacie Ruiny Zamku w Kazimierzu Dolnym. Polecamy krótki spacer po tej pięknej budowli. 

3) Wąwóz Korzeniowy Dół - na spalenie kalorii po śniadaniu- polecamy Wam spacer 30 minut do słynnego lessowego wąwozu w Kazimierzu Dolnym. Jest bajeczny. 

4) Nocne Zwiedzanie Kazimierza Dolnego- autorski projekt - polecamy Przewodnicy Kazimierza Dolnego zabiorą Ciebie do świata dawnych mieszkańców Miasteczka. Wraz z Tobą wejdziemy  do Wąwozu Korzeniowego, wyłącznie przy blasku pochodni.

5) 

6)

7)

8) 

9)

10) 

Kochani polecamy Wam wypoczynek szczególnie Jesienią, a także jeżeli planujecie urlop szczególnie polecamy Wam wypoczynek w tygodniu. Poczujecie wówczas prawdziwą magię i dawny urok kazimierski. 

Życzymy Wam wspaniałych chwil w Kazimierzu Dolnym i nocleg w naszym kameralnym hotelu z basenem, atrakcjami, i wspaniałą autorską kuchnią.