offer image

Jesienny Weekend w Kazimierzu Dolnym

Hotel na Jesienny Weekend dla dwojga w Kazimierzu Dolnym 

Błogi relaks. Spa. Smak jesieni, magia Kazimierza Dolnego i…sielanka zamiast jesiennej chandry

Pragniesz zapomnieć na chwilę o całym świecie, pracy i obowiązkach? Chcesz uciec z miasta z ukochaną osobą na 2 dni, aby chłonąć jesień wszystkimi zmysłami? Marzysz, aby błogo odpocząć, otulić się naturą i poczuć smak lasu? Myślisz o miejscu, gdzie poczujesz sielankę dzieciństwa, a jednocześnie odkryjesz zupełnie coś nowego?

Jeśli tak, to zapraszamy Cię do naszego hotelu w Kazimierzu Dolnym, gdzie jesień oczaruje Was swymi barwami, a my podzielimy się z Wami wszystkimi skarbami polskiej gościnności.

Tutaj czas płynie wolnej, a relaks jest stylem życia. Weźcie zatem wolne i zróbcie sobie małe jesienne wakacje pełne błogiego wypoczynku, SPA i sielskiej atmosfery.

Wczytajcie się w szczegóły i odkryjcie klimat Folwarku Walencja

 

Hotel na Weekend Kazimierz Dolny 

Oferta dla par, które pragną zapomnieć o całym świecie  

Jeżeli wpisujesz do wyszukiwarki słowa „hotel na weekend Kazimierz Dolny ” i szukasz z ukochaną osobą idealnego miejsca na jesienny wypoczynek, to znaczy, że jesteś we właściwym miejscu.

Wyobraź sobie utulony lasem staropolski dworek jak z wierszy Bolesława Leśmiana. Panuje to cisza, spokój, a gdy tylko przejdziecie przez bramę, to poczujecie, że znaleźliście się w bajkowej krainie, gdzie czas odmierza sama natura.

Powitamy Was serdeczną gościnnością i zaprosimy do tematycznego pokoju, który urzeknie Was swoim wystrojem i widokiem z okna. Na śniadanie podamy ciepłe pieczywo z lokalnej piekarni, domowe wędliny i pyszne konfitury.

Na obiad zaproponujemy Wam, m.in. flaczki z żółciaka siarkowego w korzennych przyprawach, soczysty stek z polędwicy wołowej w sosie z koźlarzy z pieczonymi ziemniaczkami z ogniska i wiele innych autorskich dań inspirowanych jesienią.

A deser? Co powiecie na pyszną tartę z maślanym spodem i aromatyczną kawę? Po kolacji przyjdzie też czas na coś mocniejszego… Co powiecie na koktajle w słowiańskich klimatach, np. Peruna, Biesa, albo Guślarza?

Kazimierz Dolny Hotel SPA

Dzień w stylu SPA w Kazimierzu Dolnym to najlepsze antidotum na jesienną chandrę

Jeżeli szukasz Hotelu SPA w Kazimierzu Dolnym, gdzie z ukochaną osobą spędzisz weekend lub 2 dni w ciągu tygodnia, to nasza oferta Cię zachwyci.

W Folwarku Walencja czeka na Was błogostan w stylu SLOW LIFE.

Możecie rozpocząć dzień od kąpieli w zewnętrznym basenie z podgrzewaną wodą i hydromasażem. Możecie pluskać się w nim pod dachem jesiennego nieba i ukoić zmysły widokiem na park, w którym śpiewają ptaki. Gdy wrócicie z malowniczych tras turystycznych lub rozegracie partyjkę kręgli na naszym torze, możecie wskoczyć do ruskiej bani i napić się musującego wina lub spędzić romantyczny wieczór w jacuzzi lub saunie.

 

Hotel w Kazimierzu Dolnym – atrakcje dla dwojga 

W naszym hotelu w Kazimierzu Dolnym oprócz błogiego spokoju, SPA i doskonałej kuchni, czeka na Was, m.in. kamienna piwniczka pełna wina z różnych stron świata, kręgielnia oraz przytulna salka bilardowa. A zatem w przerwach między wypoczynkiem, a relaksem, możecie aktywnie spędzić czas, tak jak lubicie.

Jeżeli zapragniecie pospacerować malowniczymi szlakami lub wybrać się na trasę rowerową, to w kilka minut wyruszycie na szlak, a do rynku Kazimierza Dolnego dojdziecie spacerem w 10 minut.